Dac Kablo

Dac Kablo

3 Yıl Garantili Kaliteli SFP+ DAC - 10G-S-DAC3 3m 10Gb/s SFP+ Pasif Bakır DAC Kablo



10GbE DAC Kablo  ürünlerini    Storage    web sayfasından Online satın alabilirsiniz.


3 Metre QSFP+ AOC Kablo

3 Metre QSFP+ AOC Kablo

3 Metre QSFP+ AOCQSFP+ 40G Active Optical Cable, 850nm, OM2 Multi-mode Fiber 3MKey Features• QSFP+ f..

DAC Kablo - 1 Metre

DAC Kablo - 1 Metre

Marka = StorNetUzunluk = 1 MetreKonnektör = SFP+ to SFP+..

DAC Kablo - 3 Metre

DAC Kablo - 3 Metre

Marka = StorNetUzunluk = 3 MetreKonnektör = SFP+ to SFP+Bu Ürünün kullanıldığı SunucularDell R720Del..

DAC Kablo - 5 Metre

DAC Kablo - 5 Metre

Marka = StorNetUzunluk = 5 MetreKonnektör = SFP+ to SFP+SFP+ cihazları birbirlerine bağlar.SFP+ dest..

Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)

10GbE Fiber Çözümler

10GbE Fiber Çözümler

Network Terimleri

Kurulum ve Hizmet desteğimizi ayrıca projelendirebiliriz.

 

Intel® Ethernet Power Management Teknolojisi, talebe bağlı işlev olarak boştayken düşük güç kullanarak ve kapasite ile gücü düşürerek, mümkün olan her durumda maksimum enerji verimliliği ile çalışarak ve işlevleri yalnızca gerektiğinde etkinleştirerek yaygın şekilde kullanılan güç yönetimi yaklaşımları için çözümler sunar.

 

Termal Tasarım Gücü (TDP), Intel tarafından belirlenen bir yüksek karmaşıklıklı iş yükü altında işlemcinin tüm aktif çekirdeklerle Taban Frekansında dağıttığı ortalama gücü watt türünden yansıtır.

 

Esnek Bağlantı Noktası Bölümlendirme (FPP) teknolojisi, sektörde standart haline gelmiş PCI SIG SR-IOV çözümünden yararlanarak fiziksel Ethernet cihazınızı çeşitli sanal cihazlara ayırır ve her işlemin bir Sanal Fonksiyona atanmasını ve bant genişliğinden eşit şekilde yararlanmasını mümkün kılarak Servis Kalitesi sağlar.

 

Sanal Makine Cihaz Kuyrukları (VMDq), VMM'de (Sanal Makine Monitörü) bazı anahtarlama verilerini bu işlev için özel olarak tasarlanan ağ donanımına aktarmak için geliştirilmiş bir teknolojidir. VMM'deki G/Ç anahtarlama ile bağlantılı yoğunluğu önemli ölçüde azaltan VMDq, verimi ve genel sistem performansını oldukça artırır

 

Tek Köklü G/Ç Sanallaştırma (SR-IOV), tek bir G/Ç kaynağının birden fazla sanal makine arasında yerel olarak (doğrudan) paylaşılmasını gerektirir. SR-IOV, Tek Köklü Fonksiyonun (örneğin tek bir Ethernet Bağlantı noktasının) birbirinden faklı fiziksel cihazlar gibi görünebildiği bir mekanizma sağlar.

 

iWARP, veri merkezlerine Ethernet üzerinden Uzaktan Doğrudan Bellek Erişimi (RDMA) kanalıyla yakınsanmış ve gecikme seviyesi düşük fabrika servisleri sunar. Gecikme seviyesi düşük temel iWARP bileşenleri arasında Kernel Geçişi, Doğrudan Veri Yerleştirme ve Aktarım Hızlandırma protokolleri yer alır.

 

Intel® Ethernet Power Management Teknolojisi, talebe bağlı işlev olarak boştayken düşük güç kullanarak ve kapasite ile gücü düşürerek, mümkün olan her durumda maksimum enerji verimliliği ile çalışarak ve işlevleri yalnızca gerektiğinde etkinleştirerek yaygın şekilde kullanılan güç yönetimi yaklaşımları için çözümler sunar.