Marka = StorNet

Uzunluk = 1 Metre
Konnektör = SFP+ to SFP+



DAC Kablo Özellikleri
Transfer Hızı 10GbE
Kablo Özellikleri
Konnektör Uçları her iki Uç SFP+ 10GbE
Kullanım Yeri İki Ethernet kart direk bağlantı, Bir Port Ethernet kartı to 10GbE Switch
Uzunluk 1 Metre

Write a review

Please login or register to review

DAC Kablo - 1 Metre

  • Brand: StorNet
  • Product Code: DAC-1M
  • Availability: In Stock
  • SKU

Network Solutions

Related Products

Mellanox ConnectX-3 10 GbE Dual SFP+

Mellanox ConnectX-3 10 GbE Dual SFP+

Özellikle Sanallaştırma  , SES Paketlerinin taşınması gibi çok düşük gecikme gereken uygulamala..

$0.00 + Kdv

Transceiver 850 MM 10GbE SFP+

Transceiver 850 MM 10GbE SFP+

Transceiver 850 MM 10GbE SFP+DELL, HP , Cisco Switchlerde başarıyla kullanılmaktadır.10GBASE-SR at 1..

$0.00 + Kdv

LC TO LC  Kablo - 5 Metre

LC TO LC Kablo - 5 Metre

Marka =StorNetUzunluk = 5 MetreKonnektör = LC to LCW-LC-LC-MM-5M 10G..

$0.00 + Kdv

LC TO LC  Kablo - 10 Metre

LC TO LC Kablo - 10 Metre

Marka =StorNetUzunluk = 10 MetreKonnektör = LC to LCW-LC-LC-MM-10M 10G10Gbps Dual LC to LC Fiber Opt..

$0.00 + Kdv

LC TO LC  Kablo - 3 Metre

LC TO LC Kablo - 3 Metre

Marka =StorNetUzunluk = 3 MetreKonnektör = LC to LCW-LC-LC-MM-3M 10G10Gbps Dual LC to LC Fiber Optic..

$0.00 + Kdv

Need help?

Call our award-winning support team 24/7 at (+90) 0850 304 93 76