10GbE Transceiver

10GbE Transceiver

10GbE Transceiver ürünlerini    Storage    web sayfasından Online satın alabilirsiniz.


10GbE Single Mode SFP+ Transceiver  Cisco Ubiquiti Mikrotik D-Link Supermicro Netgear TP-Link uyumlu StorNET

10GbE Single Mode SFP+ Transceiver Cisco Ubiquiti Mikrotik D-Link Supermicro Netgear TP-Link uyumlu StorNET

10 Gigabit SFP+ LC Multi-Mode Transceiver, 850nm, DDM, 300m10GBASE-SR Module for Cisco SFP-10G-SR,&n..

10GbE Single Mode SFP+ Transceiver  STR1310-10ATL

10GbE Single Mode SFP+ Transceiver STR1310-10ATL

Single Mode 10 GbE Transceiver Cisco , Dell , Supermicro UyumluUp to 10km transmission distance ..

SFP+ 10Gbps SMF, 1310nm 10KM Cisco Uyumlu LR Transceiver - StorNET

SFP+ 10Gbps SMF, 1310nm 10KM Cisco Uyumlu LR Transceiver - StorNET

Cisco Uyumlu SFP+ 10Gb/s, 10GBase-LR, SMF, 1310nm 10KM  Genel özelliklerVeri transfer..

Transceiver 850 MM 10GbE SFP+

Transceiver 850 MM 10GbE SFP+

Transceiver 850 MM 10GbE SFP+DELL, HP , Cisco Switchlerde başarıyla kullanılmaktadır.10GBASE-SR at 1..

Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)

10GbE Fiber Çözümler

10GbE Fiber Çözümler

Network Terimleri

Kurulum ve Hizmet desteğimizi ayrıca projelendirebiliriz.

 

Intel® Ethernet Power Management Teknolojisi, talebe bağlı işlev olarak boştayken düşük güç kullanarak ve kapasite ile gücü düşürerek, mümkün olan her durumda maksimum enerji verimliliği ile çalışarak ve işlevleri yalnızca gerektiğinde etkinleştirerek yaygın şekilde kullanılan güç yönetimi yaklaşımları için çözümler sunar.

 

Termal Tasarım Gücü (TDP), Intel tarafından belirlenen bir yüksek karmaşıklıklı iş yükü altında işlemcinin tüm aktif çekirdeklerle Taban Frekansında dağıttığı ortalama gücü watt türünden yansıtır.

 

Esnek Bağlantı Noktası Bölümlendirme (FPP) teknolojisi, sektörde standart haline gelmiş PCI SIG SR-IOV çözümünden yararlanarak fiziksel Ethernet cihazınızı çeşitli sanal cihazlara ayırır ve her işlemin bir Sanal Fonksiyona atanmasını ve bant genişliğinden eşit şekilde yararlanmasını mümkün kılarak Servis Kalitesi sağlar.

 

Sanal Makine Cihaz Kuyrukları (VMDq), VMM'de (Sanal Makine Monitörü) bazı anahtarlama verilerini bu işlev için özel olarak tasarlanan ağ donanımına aktarmak için geliştirilmiş bir teknolojidir. VMM'deki G/Ç anahtarlama ile bağlantılı yoğunluğu önemli ölçüde azaltan VMDq, verimi ve genel sistem performansını oldukça artırır

 

Tek Köklü G/Ç Sanallaştırma (SR-IOV), tek bir G/Ç kaynağının birden fazla sanal makine arasında yerel olarak (doğrudan) paylaşılmasını gerektirir. SR-IOV, Tek Köklü Fonksiyonun (örneğin tek bir Ethernet Bağlantı noktasının) birbirinden faklı fiziksel cihazlar gibi görünebildiği bir mekanizma sağlar.

 

iWARP, veri merkezlerine Ethernet üzerinden Uzaktan Doğrudan Bellek Erişimi (RDMA) kanalıyla yakınsanmış ve gecikme seviyesi düşük fabrika servisleri sunar. Gecikme seviyesi düşük temel iWARP bileşenleri arasında Kernel Geçişi, Doğrudan Veri Yerleştirme ve Aktarım Hızlandırma protokolleri yer alır.

 

Intel® Ethernet Power Management Teknolojisi, talebe bağlı işlev olarak boştayken düşük güç kullanarak ve kapasite ile gücü düşürerek, mümkün olan her durumda maksimum enerji verimliliği ile çalışarak ve işlevleri yalnızca gerektiğinde etkinleştirerek yaygın şekilde kullanılan güç yönetimi yaklaşımları için çözümler sunar.