Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 73
SFP Transceiver Modül » 25GbE SFP28 Transceiver Modül

10501 EXTREME uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

Stok Kodu

SN-10501

Markası

StorNET
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü

Fiyatı Sorunuz

Ad.
Sepete Ekle Hemen Al

STOK BELİRTİLMEDİ

STOK SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİYLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

  • TELEFON

Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak stok hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

10501 EXTREME uyumlu 25G SFP28 SFP+ Transceiver,
25GBase-SR Module,
850nm MMF,
up to 100meters,
Compatible with Cisco SFP-25G-SR-S

StorNET 25G SFP28 SFP+ Transceiver
This 25GBase-SR Module is an 850 nm VCSEL 25Gigabit SFP28 transceiver. It is designed to transmit and receive optical data over 50/125μm multimode optical fiber (MMF) and support up to 70m on OM3 MMF and 100m on OM4 MMF. The module has a duplex LC optical interface and all mechanical characteristics are compliant with the current SFP+ specification (SFF-8431 and SFF-8432).

Features:
- 10G, 25G multi-rate
- 850nm VCSEL laser and PIN photo-detector
- up to 70 meters OM3 MMF
- up to 100 meters OM4 MMF
- Wavelength: 850-nm
- Dual LC connectors

Applications:
- 25GBase-SR Ethernet
- InfiniBand QDR, SDR, DDR
- Servers, switches, storage and host card adapters

Diğer 25G SFP28 Modüller

JL293A HP3COM uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

SFP-25G-SR-S CISCO uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

10501 EXTREME uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

JNP-SFP-25G-SR JUNIPER uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

E25GSFP28SR INTEL uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

SFP-25G-SR ARISTA uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

MMA2P00-AS MELLANOX uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

E25G-SFP28-SR BROCADE uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül

SFP-25G-SR HUAWEI uyumlu 25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF Optical Transceiver Modül


25G/10G Hızında çalışan Ethernet Kart modelleri için StorNET sayfasını ziyaret edebilirsiniz

https://www.stornet.com.tr/25-gigabit-ethernet-karti



- SWITCH tarafına takılacak SFP28 Modüller için lütfen kullandığınız Switch markasını belirtiniz.

- Her iki tarafta da aynı tipde SFP28 modül olmalıdır. Bir uçta Multi-Mode fiber (MMF) ve diğer uçta

Single-Mode Fiber (SMF)  modül takılı ise veri aktarımı  olmaz.

 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


.

.

.

.

.

.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?