Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

30-01-2021 tarihinde eklendi.
QSFP28 DAC nedir? QSFP28 DAC, 100G QSFP28 doğrudan bağlantılı bakır kablo anlamına gelir. 100G QSFP28 DAC, 100G QSFP DAC veya 100G QSFP + Bakır Kablo olarak da adlandırılır. 100G Ethernet (100GBASE-CR4) özellikleriyle uyumludur.
30-01-2021 tarihinde eklendi.
LC'den LC'ye çok modlu fiber Patch kablosu, 40 / 100Gb Ethernet uygulamalarında artırılmış bant genişliği için uygun maliyetli fiber çözümler sağlar.
28-01-2021 tarihinde eklendi.
Cisco® 25GBASE SFP28 portföyü, Veri Merkezi ve Yüksek Performanslı Ağlar için 25 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar. Cisco Dac Kablo ve Transceiver Muadili olarak StorNET markalı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Netgear uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Alcatel-Lucent  uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Allied-Telesis uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Arista uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Brocade uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Cisco uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile D-Link uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile DELL uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Extreme uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Finisar uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Force10 uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile H3C uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HP uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HPE uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Huawei uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile IBM uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile intel uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Juniper uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Lenovo uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Molex uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile NetGEAR uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Supermicro uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Ubiquiti uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile