Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

AOC Kablo » 40GbE QSFP+ AOC Kablo
cbl-aoc-40g-qsfp-aoc-kablo-1-100-metre-genel-resim-947.jpg

CBL-AOC-40G QSFP+ AOC Kablo 1-100 metre

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
CBL-AOC-40G QSFP+ AOC Kablo 1-100 metreCBL-AOC-40G QSFP+ AOC Kablo 1-100 metre
  • Ürün Özellikleri

StorNET QSFP + Aktif Optik Kablosu (AOC), 40G Ethernet, fiber kanalı destekleyen, kısa menzilli çok şeritli veri iletişimi ve ara bağlantı uygulamaları için yüksek performanslı, düşük güç tüketimli entegre bir kablodur. 

QSFP + MSA ve IEEE P802.3ba 40GBASE-SR4 ile uyumludur. 
Her yönde dört veri şeridini 40 Gb / sn'lik toplam bant genişliğiyle bütünleştirir.

Cisco ,Huawei ,HPE ,Arista,Brocade,DELL ,Extreme ,Juniper ,ibm ,Lenovo ,Mellanox,intel  Switchler ile %100 uyumlu modellerimiz vardır.
1 , 2 , 3 , 5 , 7 , 10 , 15 , 20 , 25 , 30 , 50 ve 100 metre kablo uzunluktaki ürünlerimizi sorunuz.

40GBase-AOC4 bağımsız tam çift yönlü kanal

Kanal başına 12,5 Gbps'ye kadar veri hızı
QSFP MSA uyumlu
OM3 MMF üzerinden 100 m'ye kadar iletim
Çalışma durumu sıcaklığı: 0ºC ~ 70ºC
Tek 3,3V güç kaynağı
Her terminalde tipik 0,8 W çalışma gücü
RoHS uyumlu
Infiniband SDR / DDR / QDR
2/4 / 8G Fiber Kanal


Uygulamalar: 10 / 40G Ethernet

 

Model Açıklama Transfer Hızı Uzunluk Kablo Tipi
CBL-AOC-Q1Q1-001 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 1-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 1 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1Q1-L15 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 1.5-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 1.5 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1Q1-005 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 5-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 5 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1Q1-010 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 10-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 10 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1Q1-015 40GBASE QSFP+ AOC Kablo , 15-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 15 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1Q1-020 40GBASE QSFP+ AOC Kablo , 20-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 20 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1Q1-030 40GBASE QSFP+ AOC Kablo , 30-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 30 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1Q1-050 40GBASE QSFP+ AOC Kablo , 50-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 50 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1Q1-100 40GBASE QSFP+ AOC Kablo , 100-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 100 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q14S-005 QSFP+(40Gb/s) to 4x SFP+(10Gb/s) AOC Kablo, 5-Metre 40Gbps 5 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q14S-010 QSFP+(40Gb/s) to 4x SFP+(10Gb/s) AOC Kablo, 10-Metre 40Gbps 10 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1C2-005 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 5-Metre, QSFP+ to LC konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 5 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1C2-010 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 10-Metre, QSFP+ to LC konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 10 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1C2-015 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 15Metre, QSFP+ to LC konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 15 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1C2-020 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 20Metre, QSFP+ to LC konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 20 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1C2-030 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 30Metre, QSFP+ to LC konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 30 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1C2-050 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 50Metre, QSFP+ to LC konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 50 m OM3 MMF
CBL-AOC-Q1C2-100 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 100Metre, QSFP+ to LC konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 100 m OM3 MMF
CBL-FDR-AOC-10M Molex 56Gbps QSFP+ Active Optical Kablo Singlemode PSM4, 10-Metre 56Gbps 10 m SMF
CBL-AOC-40G QSFP+ AOC Kablo 1-100 metre

Netgear uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Alcatel-Lucent  uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Allied-Telesis uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Arista uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Brocade uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Cisco uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile D-Link uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile DELL uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Extreme uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Finisar uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Force10 uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile H3C uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HP uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HPE uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Huawei uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile IBM uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile intel uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Juniper uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Lenovo uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Molex uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile NetGEAR uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Supermicro uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Ubiquiti uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile