Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 73
Ethernet Kartı » 10 Gigabit Ethernet Kartı

Intel X520-DA1 10GbE Dual Port SFP+ Ethernet Kart StorNET

Stok Kodu

X520-DA1

Markası

StorNET
Kargo Bedava

Fiyatı Sorunuz

Ad.
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

Intel X520-DA1 10GbE Dual Port SFP+ Ethernet Kart 

StorNET Markası ile Stoklarda

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520

Ürün Özeti: SFP+ Bağlantıları ağ bağlantısı desteğine sahip Intel® Ethernet Sunucu Adaptörleri X520.

 

Intel® Ethernet Sunucu Adaptörleri X520 Çift ve Tek Bağlantı Noktalı 10 Gigabit SFP+ Ethernet Sunucu Adaptörleri, Sanal ve Birleşik Depolama Ortamlarında Üstün Esneklik ve Ölçeklenebilirlik Sağlar.

 

Intel'in SFP+ bağlantılı Intel® Ethernet Sunucu Adaptörleri X520 ailesi, günümüzün zorlu veri merkezi ortamları için en esnek ve ölçeklenebilir Ethernet adaptörleridir. Veri merkezi ağları sınırlarına kadar zorlanıyor. Çok çekirdekli işlemcilere ve yüksek performanslı bilgi işlem (HPC), veritabanı kümeleri ve isteğe bağlı video gibi zorlu uygulamalara sahip sunucuların artan dağıtımları, 10 Gigabit bağlantı ihtiyacını artırıyor. Müşteriler, sanallaştırılmış ve birleştirilmiş depolama ortamlarında kritik görev uygulamaları çalıştırmanın zorlu gereksinimlerini karşılamak için esnek ve ölçeklenebilir I/O çözümlerine ihtiyaç duyar. Intel'in üçüncü nesil 10 GbE ağ denetleyicisi, Intel® Ethernet 82599 10 Gigabit Ethernet Denetleyicisi tarafından desteklenen X520 sunucu adaptör ailesi, sanallaştırma için benzersiz özellikler, LAN ve SAN ağ iletişimi için esneklik sağlayarak yeni nesil veri merkezlerinin zorlu ihtiyaçlarını karşılar. ve kanıtlanmış, güvenilir performans.

 

Sanallaştırma için En İyi Seçim

 

Sanallaştırmadaki patlayıcı büyüme, ağ performansı için artan bir talebe yol açıyor. Her çok çekirdekli sunucuda daha fazla Sanal Makine (VM) çalıştırıldığında, her bir VM kullanılabilir G/Ç bant genişliği için rekabet ederken ağ trafiği önemli ölçüde artar. Intel'in Intel® Ethernet Sunucu Adaptörleri X520 ailesi, sanallaştırılmış ortamlardaki ağ darboğazlarını giderir. Bu bağdaştırıcılar, ağ yoğun uygulamaların sanallaştırılmış bir ortamda beklenen performansı elde etmesini sağlar.

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


.

.

.

.

.

.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?