Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Detaylı Arama
HP J4859D Uyumlu 1000Base-LX  LC-20Km-1310nm-Single-Mode  Sfp Transceiver

Fiyatı Sorunuz

STN132420 SFP 1000Base-LX Transceiver  10KM Alcatel Lucent Cisco uyumlu

Fiyatı Sorunuz

2 Port 10GbE SFP+ Intel 82599 ChipSet X520-DA2 Ethernet Kartı StorNET

Fiyatı Sorunuz

HP ProCurve  ARUBA HPE J9150D uyumlu 10Gbase SR SFP+850 nm 300m Transceiver

Fiyatı Sorunuz

J9151D HP ProCurve ARUBA Uyumlu SFP+ 10Gbps SMF, 1310nm 10KM  LR Transceiver - StorNET

Fiyatı Sorunuz

STN1319210 SFP+ 10Gbps SMF, 1310nm 10KM Cisco Uyumlu LR Transceiver - StorNET

Fiyatı Sorunuz

40GBASE-SR4 QSFP+ SR4 850nm 150m Transceiver Modül Mellanox Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

40GBASE-SR4 QSFP+ SR4 850nm 150m Transceiver Modül Juniper Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

JNP-SFP-25G-SR Juniper uyumlu 25Gbs SFP28 SR Transceiver 850nm 100metre

Fiyatı Sorunuz

40GBASE-SR4 QSFP+ SR4 850nm 150m Transceiver Modül CISCO Uyumlu

Fiyatı Sorunuz

STN132420 SFP 1000Base-SX Transceiver DDM 550 Metre Cisco Alcatel Lucent StorNET

Fiyatı Sorunuz

40 Gigabit Ethernet kartı QSFP+  Intel XL710-QDA2 ChipSet

Fiyatı Sorunuz

Netgear uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Alcatel-Lucent  uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Allied-Telesis uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Arista uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Brocade uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Cisco uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile D-Link uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile DELL uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Extreme uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Finisar uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Force10 uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile H3C uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HP uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HPE uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Huawei uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile IBM uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile intel uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Juniper uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Lenovo uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Molex uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile NetGEAR uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Supermicro uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Ubiquiti uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile