Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 73

Marka

Stok

Sırala

Transfer Hızı

Konnektör Tipi

Uyumlu Marka

Kategori Markaları

Tümünü Temizle

Sıralama:

Kargo Bedava
Vitrin Ürünü
HPE ProCurve J4859C uyumlu 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km DOM LC MMF/SMF Transceiver Modül

Fiyatı Sorunuz

Sepete Ekle
İndirimli
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
STN132420 SFP 1000Base-LX Transceiver  10KM Alcatel Lucent Cisco uyumlu

Fiyatı Sorunuz

Sepete Ekle
HP J4859D Uyumlu 1000Base-LX  LC-20Km-1310nm-Single-Mode  Sfp Transceiver

Fiyatı Sorunuz

Sepete Ekle
İndirimli
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
STN132420 SFP 1000Base-SX Transceiver DDM 550 Metre Cisco Alcatel Lucent StorNET

Fiyatı Sorunuz

Sepete Ekle
R9D16A HPE Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF uyumlu Transceiver Modül

Fiyatı Sorunuz

Sepete Ekle
Kargo Bedava
J4858D Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF uyumlu Transceiver

Fiyatı Sorunuz

Sepete Ekle
J8177D Aruba uyumlu 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver

Fiyatı Sorunuz

Sepete Ekle

STOK BELİRTİLMEDİ

STOK SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİYLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

  • TELEFON

Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak stok hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

R9D16A Aruba Instant On 1 G SFP LC SX 500 m OM2 MMF uyumlu Modul

Fiyatı Sorunuz

.

.

.

.

.

.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?