Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 73
Ethernet Switch

JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch

Stok Kodu

JL808A

Markası

HPE Aruba

Fiyatı Sorunuz

Ad.
Sepete Ekle Hemen Al

STOK BELİRTİLMEDİ

STOK SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİYLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

  • TELEFON

Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak stok hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch ve ilgili ürünler StorNET firmasında satışa sunuldu.

Aruba Instant On 1960 Anahtarları, dağıtımı kolay ve uygun maliyetli, küçük ve büyüyen işletmeler için tasarlanmış gelişmiş, akıllı yönetilen, sabit yapılandırmalı Gigabit yığınlanabilir anahtarlardır.

Bu anahtarlar, iş büyüdükçe ölçeklenecek şekilde tasarlanmıştır ve daha fazla çalışan, cihaz ve uygulama eklemeyi kolaylaştırır. Aruba Instant On 1960 anahtarları, kullanıcı deneyimini ve uygulama performansını iyileştirmek için tutarlı bağlantı sağlayarak ses ve video konferans gibi günümüzün bant genişliği açısından yoğun uygulamalarını idare etmek için yapılmıştır. Bu anahtarlar esnek yönetim seçeneğiyle birlikte gelir: yerel web GUI veya Instant On mobil uygulaması ve bulut tabanlı web portalı.


Bu ürün ile kullanabileceğiniz bağlantı ekipmanları

1G  MODÜL Transceiver grubu
R9D16A Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver

J4858D Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver

J4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver

J8177D Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver


10G  MODÜL Transceiver grubu
R9D18A Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

J9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

J9151E Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver


10G  DAC Kablo grubu

J9281D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

J9283D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable

 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


.

.

.

.

.

.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?