Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

DAC Kablo » Mellanox DAC Kablo
nvidia-mc2210126-005-dac-cable-ethernet-40gbe-qsfp-resim-1031.png

NVIDIA MC2210126-005 DAC Cable Ethernet 40GbE QSFP

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
NVIDIA MC2210126-005 DAC Cable Ethernet 40GbE QSFP
  • Ürün Özellikleri

NVIDIA MC2210126-005 Doğrudan Takılan Bakır Kablo Ethernet 40GbE QSFP 5m

40GbE QSFP+ Doğrudan Takılan Bakır Kablolar

NVIDIA Networking QSFP+ doğrudan takılan bakır (DAC) kabloları, önde gelen 40GbE Ethernet sistemleri için sağlam bağlantılar sağlar. Kablolar, her biri 14.0625 Gb/s'ye kadar veri hızlarında çalışan dört şeritten oluşur.

 

Pasif bakır kablolar, kaliteli bağlantı sağlamak için ek güç gerektirmez. Kablolar, SFF-8685 spesifikasyonlarıyla uyumludur ve QSFP+ bağlantı noktalarını kullanan cihazlar arasında bağlantı sağlar. Her QSFP+ bağlantı noktası, ana sistem tarafından okunabilen ürün bilgilerini sağlayan bir EEPROM içerir.

 

Bu entegre kablo çözümü, 56 Gb/sn'ye kadar Sanal Protokol Ara Bağlantısı (VPI) toplam veri hızları için güvenilir aktarım sağlar. Sistemleri 56 Gb/sn pasif bakır kablolarla çalışacak şekilde optimize etmek, güç tüketimini ve EMI emisyonunu önemli ölçüde azaltarak kurumsal veri merkezi (EDC) ana bilgisayarlarının kullanımını ortadan kaldırır.

 

benzersiz kaliteli pasif bakır kablo çözümleri, kısa mesafeli ara bağlantılar için güç açısından verimli bağlantı sağlar. Veri merkezlerinde daha düşük bir maliyetle ve azaltılmış güç gereksinimiyle daha yüksek bağlantı noktası bant genişliği, yoğunluk ve yapılandırılabilirlik sağlarlar.

 

Titiz kablo üretim testleri, kullanıma hazır en iyi kurulum deneyimi, performans ve dayanıklılık sağlar.

 

Öne Çıkanlar

MC22101xx için 40 Gb/s'ye kadar veri hızı

SFF-8685 uyumlu QSFP+

0-70C çalışma durumu sıcaklığı

3.3V güç kaynağı

BER, 1E-15'ten daha iyi

Çalışırken takılabilir

RoHS uyumlu

SFF-8636 uyumlu I2C yönetim arayüzü

NVIDIA MC2210126-005 DAC Cable Ethernet 40GbE QSFP

Netgear uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Alcatel-Lucent  uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Allied-Telesis uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Arista uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Brocade uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Cisco uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile D-Link uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile DELL uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Extreme uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Finisar uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Force10 uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile H3C uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HP uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HPE uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Huawei uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile IBM uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile intel uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Juniper uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Lenovo uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Molex uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile NetGEAR uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Supermicro uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Ubiquiti uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile