Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

DAC Kablo » Mellanox DAC Kablo
nvidia-mc3309124-005-dac-cable-ethernet-10gbe-sfp-5m-resim-1032.jpg

NVIDIA MC3309124-005 DAC Cable Ethernet 10GbE SFP+ 5m

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
NVIDIA MC3309124-005 DAC Cable Ethernet 10GbE SFP+ 5m
  • Ürün Özellikleri

NVIDIA MC3309124-005 Doğrudan Takılan Bakır Kablo Ethernet 10GbE SFP+ 5m

10GbE SFP+ Doğrudan Takılan Bakır Kablolar

NVIDIA Networking SFP+ Doğrudan Takılan Bakır Kablolar (DAC), öncü 10GbE sistemleri için sağlam bağlantılar sağlar. Pasif bakır kablolar, kaliteli bağlantı sağlamak için ek güç gerektirmez. Kablolar, SFF-8418 ve SFF-8419 teknik özellikleriyle uyumludur ve SFP+ bağlantı noktalarını kullanan cihazlar arasında bağlantı sağlar. Kablolar, uygun maliyetli veri merkezi ara bağlantılarına yönelik artan ihtiyacı karşılamak için son teknoloji sinyal işleme teknolojisini kullanır.

NVIDIA Networking benzersiz, kaliteli, pasif, bakır kablo çözümleri, fiber optik kablolar gibi aktif güç bağlantısı için güç açısından verimli bir yedek sağlar. Titiz kablo üretim testleri, kullanıma hazır en iyi kurulum deneyimi, performans ve dayanıklılık sağlar. Sistemlerin 10GbE pasif bakır kablolarla çalışacak şekilde optimize edilmesi, kurumsal veri merkezi (EDC) ana bilgisayarlarının kullanımını ortadan kaldırarak güç tüketimini ve EMI emisyonunu önemli ölçüde azaltır.

 

Öne Çıkanlar

SFF-8418 ve SFF-8419 ile uyumlu

7 milyon 10Gb/s'ye kadar veri hızları

Gelişmiş performans için ultra düşük karışma

Düşük ekleme kaybı

BER, 1E-15'ten daha iyi

Her SFP+ konektörüne yazdırılan seri numaraları

Uçtan uca bir sistemde test edildi

RoHS-6 uyumlu

NVIDIA MC3309124-005 DAC Cable Ethernet 10GbE SFP+ 5m

Netgear uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Alcatel-Lucent  uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Allied-Telesis uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Arista uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Brocade uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Cisco uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile D-Link uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile DELL uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Extreme uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Finisar uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Force10 uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile H3C uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HP uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HPE uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Huawei uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile IBM uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile intel uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Juniper uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Lenovo uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Molex uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile NetGEAR uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Supermicro uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Ubiquiti uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile