Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 73
AOC Kablo » 10GbE SFP+ AOC Kablo

10G SFP+ AOC Active Optical Cable 1-20 metre

Stok Kodu

AOC10G1-20

Markası

StorNET

Fiyatı Sorunuz

Ad.
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

Her iki Ucu SFP+ 10Gbps hızında Transceivere sahiptir.

1m,3m,5m,10m ve 20 metre kablo seçenekleri vardır.

Sunucu -  Sunucu 

Switch - Switch 

Sunucu - Switch   arasında kullanılmaktadır.

Bakır DAC Kablolar en fazla 7-metre mesafede çalışmaktadır ama StorNET AOC kablo  ile 20 metre mesafede kullanabilirsiniz . Cisco , Arista , Juniper ve intel uyumludur.

SFP + AOC (Aktif Optik Kablo), 2x SFP + modüllerinden ve bir fiber kablo tertibatından oluşur ve 100 m'ye kadar mesafeyle bir OM3 MMF üzerinden her yönde 10 Gbps'ye kadar iletim sağlar.

SFP + AOC, gelişmiş sinyal bütünlüğü, daha uzun mesafeler, üstün elektromanyetik bağışıklık ve daha iyi bit hata oranı performansı sağlarken, SFP + DAC'ye (veya SFP + alıcı-vericiye) alternatif bir çözüm olarak kullanılabilir.

Özellikleri:

- 10 Gb / sn seri optik arabirim
- 850nm yüksek hızlı VCSEL ve PIN alıcısı
- MMF ile 100 metreye kadar 10 Gb / s iletim mesafesini destekleyin
- Çalışma durumu sıcaklığı 0ºC ila + 70ºC
- Tek 3,3V güç kaynağı
- SFF-8432 ile uyumlu mekanik özellikler
- SFF-8431 ile uyumlu elektriksel özellikler
- Modül sıcaklığı, Vcc, Rx giriş gücü, Tx_Disable ve Rx_LOS için dijital teşhis izleme desteği
- Tipik güç tüketimi 200mW
- I2C iletişim veriyolu
- Çalışır durumda takılabilir
- RoHS-6 uyumluluğu

Uygulamalar:

- 10G Ethernet
- Datacom ve Telekom anahtarı veya yönlendirici arka panel bağlantısı
- Yüksek performanslı bilgi işlem ara bağlantısı

 

Model Açıklama Transfer Hızı Metraj Kablo Tipi
STR-AOC-S1S1-001 SFP+ 10Gbps Active Optical Cable, 1-Metre 10Gbps 1 metre OM3 MMF
STR-AOC-S1S1-003 SFP+ 10Gbps Active Optical Cable, 3-Metre 10Gbps 3 metre OM3 MMF
STR-AOC-S1S1-005 SFP+ 10Gbps Active Optical Cable, 5-Metre 10Gbps 5 metre OM3 MMF
STR-AOC-S1S1-010 SFP+ 10Gbps Active Optical Cable, 10-Metre 10Gbps 10 metre OM3 MMF
STR-AOC-S1S1-020 SFP+ 10Gbps Active Optical Cable, 20-Metre 10Gbps 20 metre OM3 MMF
STR-AOC-S1S1-030 SFP+ 10Gbps Active Optical Cable, 30-Metre 10Gbps 30 metre OM3 MMF
STR-AOC-S1S1-050 SFP+ 10Gbps Active Optical Cable, 50-Metre 10Gbps 50 metre OM3 MMF
STR-AOC-S1S1-100 SFP+ 10Gbps Active Optical Cable, 100-Metre 10Gbps 100 metre OM3 MMF

 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


.

.

.

.

.

.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?