Sipariş ve Destek 0850 304 93 76

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

AOC Kablo » 25GbE SFP28 AOC Kablo
25g-sfp28-to-sfp28-aoc-active-optical-cable-for-mellanox-resim-923.jpg

25G SFP28 to SFP28 AOC Active Optical Cable for Mellanox

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
25G SFP28 to SFP28 AOC Active Optical Cable for Mellanox25G SFP28 to SFP28 AOC Active Optical Cable for Mellanox25G SFP28 to SFP28 AOC Active Optical Cable for Mellanox25G SFP28 to SFP28 AOC Active Optical Cable for Mellanox
  • Ürün Özellikleri

25G SFP28 to SFP28 AOC Active Optical Cable for Mellanox

Mellanox uyumlu olan Kablo SFP28 AOC (Aktif Optik Kablo), 2x SFP28 modülünden ve 70 metreye kadar mesafeli OM3 MMF veya 100 metreye kadar mesafeli bir OM4 MMF üzerinden her yönde 25 Gbps'ye kadar iletim sağlayan bir fiber kablo tertibatından oluşur.

SFP28 AOC, gelişmiş sinyal bütünlüğü, daha uzun mesafeler, üstün elektromanyetik bağışıklık ve daha iyi bit hata oranı performansı sağlarken, SFP28 DAC'ye alternatif bir çözüm olarak kullanılabilir.

Broadcom,Cumulus,Chelsio,Centec,D-LINK,Emulex,Edgecore,F5,Fortigate,Intel,Linkysys,IBM(Lenovo),Mikrotik,Netgear,Netapp,QNAP,Supermicro,Solarflare,Synology,Ubiquiti(UBNT),Wayos,Xilinx,ZTE,Ixia uyumlu network Ürünleri StorNET markası ile Türkiye'de



10 metre Uzunluk

- SFP28 Konnektör
- Mellanox uyumlu

 

Özellikleri:

-- 25GBase-AOC
-- SFF-8431 ile uyumlu elektrik arayüzü
-- Aktif optik kabloda 25 Gb / sn hız oranı
-- DDM / DOM
-- EEPROM I2C





Uygulama Alanları :

- 25GBASE Ethernet
- 16FC
- Sunucular, Anahtarlar, Depolama ve Ana Bilgisayar kartı adaptörleri


Uzunluklarına göre Mellanox Kablo Modelleri
MFA2P10-A003 Mellanox® active optical cable 25GbE, SFP28, 3m 
MFA2P10-A005 Mellanox® active optical cable 25GbE, SFP28, 5m 
MFA2P10-A007 Mellanox® active optical cable 25GbE, SFP28, 7m 
MFA2P10-A010 Mellanox® active optical cable 25GbE, SFP28, 10m 
MFA2P10-A015 Mellanox® active optical cable 25GbE, SFP28, 15m 
MFA2P10-A020 Mellanox® active optical cable 25GbE, SFP28, 20m 
MFA2P10-A030 Mellanox® active optical cable 25GbE, SFP28, 30m 

25G SFP28 to SFP28 AOC Active Optical Cable for Mellanox

Netgear uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Alcatel-Lucent  uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Allied-Telesis uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Arista uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Brocade uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Cisco uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile D-Link uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile DELL uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Extreme uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Finisar uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Force10 uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile H3C uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HP uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile HPE uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Huawei uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile IBM uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile intel uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Juniper uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Lenovo uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Molex uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile NetGEAR uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Supermicro uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile Ubiquiti uyumlu Network ürünleri StorNET markası ile