Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 76
AOC Kablo » 40GbE QSFP+ AOC Kablo

40GBase QSFP+ (4) SFP+ AOC Kablo 1-100 metre

Stok Kodu

STN-AOC-Q14S

Markası

StorNET
Ürünlerimiz genelde stoklara bulunmakta. Online satışımız yoktur.

Hemen teklif verebiliriz.
40GBase QSFP+ (4) SFP+ AOC Kablo 1-100 metre hakkında bilgi istiyorum web@stornet.com.tr
40GBase QSFP+ (4) SFP+ AOC Kablo 1-100 metre hakkında bilgi istiyorum 08503049376
40GBase QSFP+ (4) SFP+ AOC Kablo 1-100 metre hakkında bilgi istiyorum Whatsapp Hızlı Bilgi
  • Ürün Özellikleri

StorNET STN-AOC-Q14S QSFP+ - 4x SFP + AOC kablosu, 40GBase QSFP + Hibrit Optik Kablodur. 

Cisco , Huawei , HPE ( H3C ) , Arista, Brocade , Dell (Force10), Extreme, Juniper,IBM Blade, Lenovo,Mellanox , Intel uyumludur.

Bir taraf QSFP + optik konektör, B tarafı 4 SFP + optik konektördür. 

40 Gb / sn hız anahtarı veya ana bilgisayar üzerindeki QSFP + bağlantı noktasıyla bağlantı için bir uygulamadır ve 4'e kadar yukarı akış 10 Gb / sn anahtar veya ana bilgisayarı besler.

Özellikleri:

  • 40GBase QSFP + - 4x 10G SFP + Konektörler
    - OM3 MMF Kablosu
    - Tam çift yönlü 4 kanal 850nm paralel aktif optik kablo
    - Kanal başına 10,3 Gbit / sn'ye kadar iletim veri hızı
    - SFF-8436 QSFP + uyumlu muhafaza ve çalışırken takılabilir elektrik arabirimi.
    - I2C aracılığıyla Yönetim Arayüzü ve dijital teşhis izleme (DDM)
    - Rx çıktı ön vurgusunu destekler
    - 4ch 850nm VCSEL dizisi
    - 4 kanallı PIN fotoğraf dedektörü dizisi
    - 100 m'ye kadar sarmal tip çok modlu fiber optik kablo
    - OFNP (Optik Fiber İletken Olmayan Plenum) dereceli kablo
    - Diferansiyel AC bağlantılı yüksek hızlı veri arayüzü
    - Uç başına tipik 0,8 W'lık düşük güç tüketimi
    - Konektör topraklamasından izole edilmiş muhafaza
    - Kullanımı kolay bırakma mekanizması
    - Çalışma durumu sıcaklığı 0ºC ila + 70ºC
    - 3.3V güç kaynağı voltajı
    - RoHS 6 uyumlu
    - Lazer Sınıf 1

 

Uygulamalar:

- 40G Ethernet, 10GEthernet
- TOR Anahtarı
- Datacom ve Telekom anahtarı veya yönlendirici arka panel bağlantısı
- Yüksek performanslı bilgi işlem ara bağlantısı

Model Açıklama Transfer Oranı Uzunluk Kablo Tipi
STN-AOC-Q1Q1-001M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 1-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 1 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1Q1-L15M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 1.5-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 1.5 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1Q1-005M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 5-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 5 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1Q1-010M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 10-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 10 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1Q1-015M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo , 15-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 15 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1Q1-020M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo , 20-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 20 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1Q1-030M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo , 30-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 30 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1Q1-050M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo , 50-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 50 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1Q1-100M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo , 100-Metre (OM3 MMF) 40Gbps 100 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q14S-005M QSFP+(40Gb/s) to 4x SFP+(10Gb/s) AOC Kablo, 5-Metre 40Gbps 5 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q14S-010M QSFP+(40Gb/s) to 4x SFP+(10Gb/s) AOC Kablo, 10-Metre 40Gbps 10 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1C2-005M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 5-Metre, QSFP+ to LC Konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 5 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1C2-010M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 10-Metre, QSFP+ to LC Konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 10 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1C2-015M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 15Metre, QSFP+ to LC Konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 15 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1C2-020M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 20Metre, QSFP+ to LC Konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 20 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1C2-030M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 30Metre, QSFP+ to LC Konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 30 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1C2-050M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 50Metre, QSFP+ to LC Konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 50 metre OM3 MMF
STN-AOC-Q1C2-100M 40GBASE QSFP+ AOC Kablo, 100Metre, QSFP+ to LC Konnektör (OM3 MMF) 40Gbps 100 metre OM3 MMF
STN-FDR-AOC-10M Molex 56Gbps QSFP+ Active Optical Kablo Singlemode PSM4, 10-Metre 56Gbps 10 metre SMF

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?