Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 76
SFP Transceiver Modül » 100GbE QSFP28 Transceiver Modül

QSFP-100G-SR4-S Cisco uyumlu 100GBase-SR4 QSFP28 Transceiver MMF 70/100 metre MPO/MTP

Stok Kodu

QSFP-100G-SR4-S

Markası

StorNET
Ürünlerimiz genelde stoklara bulunmakta. Online satışımız yoktur.

Hemen teklif verebiliriz.
QSFP-100G-SR4-S Cisco uyumlu 100GBase-SR4 QSFP28 Transceiver MMF 70/100 metre MPO/MTP hakkında bilgi istiyorum web@stornet.com.tr
QSFP-100G-SR4-S Cisco uyumlu 100GBase-SR4 QSFP28 Transceiver MMF 70/100 metre MPO/MTP hakkında bilgi istiyorum 08503049376
QSFP-100G-SR4-S Cisco uyumlu 100GBase-SR4 QSFP28 Transceiver MMF 70/100 metre MPO/MTP hakkında bilgi istiyorum Whatsapp Hızlı Bilgi
  • Ürün Özellikleri

 

Uyumlu olduğu markalar
Cisco , Broadcom, Cumulus, Chelsio, Edgecore, Ixia, Supermicro

● 100GBase-SR4
● Data Rate:  100G
● Wavelength:  850-nm
● Reach1:  up to 70 meters @ OM3 MMF
● Reach2:  up to 100 meters @ OM4 MMF
● Interface:  MTP/MPO Connector
● Power Consumption: <3.5W


Size yardımcı olmamızı ister misiniz?