Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 76
AOC Kablo » 100GbE QSFP28 AOC Kablo

100G QSFP28 AOC Active Optical Cable 1-20 metre

Stok Kodu

STR-AOC-Q4Q4

Markası

StorNET
Ürünlerimiz genelde stoklara bulunmakta. Online satışımız yoktur.

Hemen teklif verebiliriz.
100G QSFP28 AOC Active Optical Cable 1-20 metre hakkında bilgi istiyorum web@stornet.com.tr
100G QSFP28 AOC Active Optical Cable 1-20 metre hakkında bilgi istiyorum 08503049376
100G QSFP28 AOC Active Optical Cable 1-20 metre hakkında bilgi istiyorum Whatsapp Hızlı Bilgi
  • Ürün Özellikleri

StorNET QSFP28 AOC (Aktif Optik Kablo), iki QSFP28 modülü ve bir fiber kablo tertibatından oluşur ve 70 metreye kadar mesafeli bir OM3 MMF veya 100 metreye kadar mesafeli bir OM4 MMF üzerinden her yönde 25 Gbps'ye kadar iletim sağlar. SFP28 AOC, gelişmiş sinyal bütünlüğü, daha uzun mesafeler, üstün elektromanyetik bağışıklık ve daha iyi bit hata oranı performansı sağlarken, QSFP28 DAC'ye alternatif bir çözüm olarak kullanılabilir.


Cisco , Huawei,HPE,H3C,Aricta,Brocade,Dell,Force10,Extreme,Juniper,ibm Blade,Lenovo,Mellanox,intel uyumludur.

Özellikleri:

-  100 GBase-AOC
-  Uzunluk: 1 ~ 100 metre
-  EEPROM
-  OM3 MMF'de 70 m'ye kadar
-  OM4 MMF'de 100 m'ye kadar
-  Düşük güç tüketimi
-  Mükemmel EMI performansı
-  Sıcaklık Aralık (℃): 0 ~ 70

 

 

Uygulamalar:
-  Ethernet 100G, 25G
-  InfiniBand 4X SDR, DDR, QDR, EDR, FDR
-  Fiber Kanal 25G, 100G
-  Raftan Rafa, Raftan Rafa Ara Bağlantı
-  TOR (Rafın Üstü)


Size yardımcı olmamızı ister misiniz?