Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 76
AOC Kablo » 100GbE QSFP28 AOC Kablo

Cisco QSFP-100G-AOC uyumlu 100G QSFP28 Active Optical Cable

Stok Kodu

Cisco-QSFP-100G-AOC

Markası

StorNET
Ürünlerimiz genelde stoklara bulunmakta. Online satışımız yoktur.

Hemen teklif verebiliriz.
Cisco QSFP-100G-AOC uyumlu 100G QSFP28 Active Optical Cable hakkında bilgi istiyorum web@stornet.com.tr
Cisco QSFP-100G-AOC uyumlu 100G QSFP28 Active Optical Cable hakkında bilgi istiyorum 08503049376
Cisco QSFP-100G-AOC uyumlu 100G QSFP28 Active Optical Cable hakkında bilgi istiyorum Whatsapp Hızlı Bilgi
  • Ürün Özellikleri

Cisco QSFP-100G-AOC Uyumlu 100G QSFP28 AOC ( QSFP28 - QSFP28)

StorNET markalı , Cisco SFP-100G-AOC Uyumlu QSFP28 Aktif Optik Kablolar, QSFP28 konektörlü doğrudan takılan fiber tertibatlardır ve Çok Modlu Fiber (MMF) üzerinden çalışır. Bu AOC, QSFP28 MSA ve RoHS-6 standartlarıyla uyumludur. Ayrık optik alıcı-vericiler ve optik patch kabloların kullanımına kıyasla maliyet açısından verimli bir çözüm sağlar ve raflar içinde ve bitişik raflar arasında 100 Gb/sn bağlantılar için uygundur.

 

QSFP-100G-AOC3M -SN
3 metre (10ft) Cisco QSFP-100G-AOC3M uyumlu 100G QSFP28 Active Optical Cable

 

QSFP-100G-AOC5M -SN
5 metre (16ft) Cisco QSFP-100G-AOC5M uyumlu 100G QSFP28 Active Optical Cable

 

QSFP-100G-AOC7M -SN
7 metre (23ft) Cisco QSFP-100G-AOC7M uyumlu 100G QSFP28 Active Optical Cable

 

QSFP-100G-AOC10M -SN
10 metre (33ft) Cisco QSFP-100G-AOC10M uyumlu 100G QSFP28 Active Optical Cable

 

QSFP-100G-AOC15M -SN
15 metre (49ft) Cisco QSFP-100G-AOC15M uyumlu 100G QSFP28 Active Optical Cable

 

QSFP-100G-AOC20M -SN
20 metre (66ft) Cisco QSFP-100G-AOC20M uyumlu 100G QSFP28 Active Optical Cable


Size yardımcı olmamızı ister misiniz?