Sorunuz">
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 73
SFP Transceiver Modül » 10GbE Fiber Transceiver Modül

10GBE SFP+ Fiber 850 MM Modül Transceiver for Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik

Stok Kodu

153.50.035

Markası

StorNET
İndirimli
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü

Fiyatı Sorunuz

Ad.
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

StorNET Fiber SFP+ Modül Transceiver Cisco , Huawei , Arista , Mikrotik , DELL uyumludur.

 

  • Çoklu Hız Desteği 1.25-10.709Gbps
  • 50µm MMF'de (2000MHz · km) 300m'ye kadar iletim mesafesi
  • 850nm VCSEL ve PIN alıcısı
  • SFI elektrik arayüzü
  • Entegre Dijital Teşhis izleme için 2 kablolu arayüz
  • Çift yönlü LC konektörlü SFP + MSA paketi
  • Çalışır durumda takılabilir
  • Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması
  • + 3.3V güç kaynağı
  • Güç tüketimi 800mW'den az
  •  
  • Çalışma durumu sıcaklığı: 0 ~ + 70 Santigrat

 


Applications
Not : Cisco 4507+r ile %100 Uyumludur.

10GBASE-SR at 10.3125Gbps 
10GBASE-SW at 9.953Gbps 
Other optical links

 

Compliant with SFP+ MSA 
Compliant with IEEE 802.3ae-2002 

Compliant with FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, Class I except for deviations pursuant 

RoHS compliance 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


.

.

.

.

.

.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?