Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 73
SFP Transceiver Modül » 10GbE Fiber Transceiver Modül

HP ProCurve ARUBA HPE J9150D uyumlu 10Gbase SR SFP+850 nm 300m Transceiver

Stok Kodu

153.50.004

Markası

StorNET

Fiyatı Sorunuz

Ad.
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

HP ProCurve ARUBA HPE J9150D uyumlu 10Gbase SR SFP+850 nm 300m Transceiver

HP ProCurve  ARUBA ile çalışmak için tasarlanmış SFP+ 10Gb/s Transceiver, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M 

HPE J1950D uyumludur 

  • SFP+ transceiver module
  • 10GBase-SR
  • Operating data rate up to 10.3Gbps
  • up to 300m at 50/125 um MMF
  • 850 nm VCSEL Transmitter
  • Single 3.3V Power supply and TTL Logic Interface
  • Duplex LC Connector Interface, Hot Pluggable
  • Operating Case Temperature Standard: 0℃ ~ +70℃


Applications

  • 10GBASE-SR at 10.31Gbps
  • 10GBASE-SW at 9.95Gbps
  • 1000 Base-SR Ethernet
  • 8x FC at 8.5Gbps
  • 4x FC at 4.25Gpbs
  • 2x FC at 2.125Gpbs
  • 1x FC at 1.0625Gbps
  • Other optical links

HP ProCurve J9150A ile uyumlu  HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

Compliance Information

  • Compliant with MSA SFP+ Specification SFF-8431
  • Compliant with 10G 1200-M5-SN-I and 1200-M6-SN-I FC standard
  • Compliant with 8.5G 800-M5-SN-I and 800-M6-SN-I FC standard
  • Compliant with 4.25G 400-M5-SN-I and 400-M6-SN-I FC standard
  • Compliant with 2.125G 200-M5-SN-I and 200-M6-SN-I FC standard
  • Compliant with 1.0625G 100-M5-SN-I and 100-M6-SN-I FC standard
  • Compliant with IEEE 802.3ae 10GBASE-SR/SW

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


.

.

.

.

.

.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?