Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

Tel:0850 304 93 73
SFP Transceiver Modül » 10GbE Fiber Transceiver Modül

J9151D HP ProCurve ARUBA Uyumlu SFP+ 10Gbps SMF, 1310nm 10KM LR Transceiver - StorNET

Stok Kodu

153.50.006 J9151D-SN

Markası

StorNET
Kargo Bedava

Fiyatı Sorunuz

Ad.
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

J9151D HP ProCurve ARUBA Uyumlu SFP+ 10Gb/s Transceiver 10GBase-LR, SMF, 1310nm 10KM  


HPE J9151D Aruba Uyumlu StorNET SFP+ Transceiver

Genel özellikler

SFP-10G-10KM-HP-ARUBA

Veri transferi  10.3Gbps

1310nm DFB-LD Transmitter

10km Mesafeye kadar uyumlu

Single 3. 3V Power supply and TTL Logic Interface

Duplex LC Connector Interface,Hot Pluggable

MSA SFP+ Specification SFF-8431 uyumlu

10G FC 1200-SM-LL-L FC standardı ile uyumlu

 

8.5G FC-PI-4 800-SM-LC-L FC standardı ile uyumlu

4.25G FC-PI-4 400-SM-LC-L FC standardı ile uyumlu

2.125G FC-PI-4 200-SM-LC-L FC standardı ile uyumlu

1.0625G FC-PI-4 100-SM-LC-L FC standardı ile uyumlu

IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW

Çalışma Sıcaklığı:0℃~+70℃

 

 

 

Uygulama Alanları

10GBASE-ER at 10.31Gbps

10GBASE-EW at 9.95Gbps

1000 Base-LX Ethernet

8x FC at 8.5Gbps

4x FC at 4.25Gpbs

2x FC at 2.125Gpbs

1x FC at 1.0625Gbps

Other optical links

Birebir Değişim ve 3 Yıl Garantilidir.

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


.

.

.

.

.

.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?